Βράβευση του Δήμου Αθηναίων στην GrivasDgroup και τον CEO της εταιρείας Δημήτρη Γρίβα, για την προσφορά της εταιρείας μας σε δράσεις του Δήμου. Η απονομή έγινε απο τον κ. Βουλγαράκη και τον αντιδήμαρχο του δήμου κ. Ξυδέα.
![](https://grivasdgroup.com/wp-content/uploads/2020/05/εικόνα_Viber_2020-05-16_19-58-31-1024x768.jpg)
Βράβευση του Δήμου Αθηναίων στην GrivasDgroup και τον CEO της εταιρείας Δημήτρη Γρίβα, για την προσφορά της εταιρείας μας σε δράσεις του Δήμου. Η απονομή έγινε απο τον κ. Βουλγαράκη και τον αντιδήμαρχο του δήμου κ. Ξυδέα.